Orange Freedom - promocja

internet

 

W Orange ruszyła najnowsza promocja, dzięki, której możemy płacić mniej  za internet nawet o 20 zł miesięcznie, przez cały okres trwania umowy. Propozycja ta dotyczy abonentów sieci Orange, którzy korzystają już z usługi Orange Stacjonarny lub Orange abonament za minimum 55 zł.

Dostęp do internetu - Orange


Firma Orange umożliwia dostęp do internetu w kilku formach, pierwsza z nich to internet bezprzewodowy Orange Free, z którego możemy przez telefon komórkowy oraz za pomocą modemu w komputerze. Pomimo ogromnej zalety jaką jest mobilność tego rozwiązania, ograniczenie w ilości ściąganych danych może znacznie obniżyć komfort korzystania z internetu bezprzewodowego.

Drugą opcją jest internet stacjonarny w technologii ADSL, dostarczany za pomocą analogowych kabli telefonicznych. Główną zaletą tego rozwiązania jest szybkość, brak limitów oraz niska cena w porównaniu do mobilnego internetu.

Dzięki obecnej promocji Orange, możemy płacić jeszcze mniej za internet. Jeśli spełniamy warunku wymienione w pierwszym akapicie i posiadamy linię abonencką TP, możemy uzyskać nawet 10 lub 20 zł rabatu na abonament Orange Freedom, przez cały okres trwania umowy. Dodatkowo aktywacja usługi kosztuje tylko 49 zł, a modem może zakupić za symboliczną złotówkę.

 

 Cennik promocyjnej oferty internetu Orange Freedom

 

  Umowana na 12 miesięcy Umowa na 24 miesiące
Szybkość łącza
 256 kb/s 39 zł 29 zł 34 zł 24 zł
 
 512 kb/s 49 zł 39 zł 44 zł 34 zł
 
 1 Mb/s 64 zł 54 zł 54 zł 44 zł
 
 2 Mb/s 94 zł 74 zł 84 zł 64 zł
 
 6 Mb/s 129 zł 109 zł 119 zł 99 zł
 

 

Jeśli zależy Ci na tanim i szybkim internecie stacjonarnym, porównaj oferty dostawców internetu w Płacę Mniej. Sprawdź w gdzie znajdziesz najtańsze i najlepsze łącze internetowe, bez limitów.

 

promocja internet orange